Načeradec - Nesp.Lhota
Milevsko - dorost

Žáci starší: Sokol Sedlec-Prčice - SK MARILA Votice [2.5.2009]

Datum: Středa 6.5.2009 18:34 - aktualizováno: Středa 6.5.2009 18:46Zobrazeno: 1236x
4:1 (1:0)

Utkání začali obě mužstva opatrně a bylo zřejmé,že i se stejnou taktikou využívat rychlosti svých útočníků. Ale hned v 11 minutě vyrobili hosté hrubou chybu, kterou domácí potrestali. I nadále se hrálo vyrovnané utkání ,ale v prvním poločase si už ani jedno mužstvo nevytvořilo vyloženou brankovou příležitost.Druhý poločas začali lépe Votičtí, ale chyběla přesnost ve finální přihrávce.Domácím se zaměřili na rychlé protiútoky,po kterých se jim podařilo zvýšit vedení na 3:0.Votičtí hru nezabalili a snížili Boukalem  na 3:1 ,ale další příležitosti již nedokázali vyžít.Domácí využili ještě jednou rychlosti svého útočníka a uzavřeli na konečných 4:1.