Foto dorostu v Příbrami
Přípravky - turnaj Votice

Žáci starší: Slavoj Čerčany - SK MARILA Votice [19.4.2009]

Datum: Středa 22.4.2009 20:17 - aktualizováno: Čtvrtek 30.4.2009 08:33Zobrazeno: 1151x
4:2 (3:1)

Utkání začalo mírným náporem hráčů c Votic,kteří se po zaváhaní domácího brankáře ujali vedení.Po inkasované  brance se domácí hráči probudili a začali získávat uzemní převahu ,kterou korunovali vyrovnávající brankou.V prvním poločase  domácí vstřelili ještě dvě branky a ujali se poločasového vedení 3:1. Druhý poločas začal stejně jako první. Hosté snížili na3:2 hráli z větším důrazem a nasazením a několikrát měli šanci zápas vyrovnat,což se jim však nepodařilo.Domácí využili jedinou chybu hostující obrany ve druhé půli a upravili na konečných 4:2.

Branky: Bauer, Wegschmied