Dorost porazil i Motorlet

Žáci starší: SK MARILA Votice - Slovan Poděbrady [1.5.2007]

Datum: Čtvrtek 3.5.2007 11:48Zobrazeno: 1273x
3:1 (0:1)

Hned v úvodu si domácí vytvořili převahu, která však byla vyjádřena pouze třemi rohovými kopy. Potom jednou zahrozili hosté a podruhé udeřili - ve 13. minutě se ujali po volném přímém kopu vedení. To natolik vyvedlo z míry domácí hráče, že ve zbytku prvního poločasu nebyli schopni založit kloudnou fotbalovou akci, jejich hra byla chaotická, bez nápadu, pohybu, přesné přihrávky a střely. Druhý poločas se odehrál převážně na polovině Poděbrad, ale i přes částečné zlepšení hry domácích góly stále nepřicházely. Nakonec se v posledních dvaceti minutách projevila fyzická i herní převaha Votic. Ze dvou nesčetných rohů skórovali Bursík a po něm Kaprál v první minutě svého pobytu na hřišti. Konečný výsledek 3:1 stanovil v předposlední minutě Hrdlovič.