SKFS - Kunice

Žáci starší: SK MARILA Votice - Slavoj Český Brod [23.9.2006]

Datum: Pondělí 25.9.2006 21:55Zobrazeno: 1464x
3:1 (0:0)

V první půli byla hra vyrovnaná a pohybovala se většinou uprostřed hřiště. Domácím se nedařilo, jejich hra postrádala nasazení a přesnost, hosté se do útočných akcí dostávali jen sporadicky, a tak poločas skončil po zásluze bez branek.

Po domluvě v kabině se výkon domácích viditelně zvedl, a přišly i góly - v 44.minutě zakončil svůj sólový průnik Otradovec, v 54. minutě prostřelil Hrdlovič z hranice šestnáctky všechno co mu stálo v cestě a v 65.minutě zvýšil hlavou Pěkný na 3:0. Hosté zaznamenali čestný gól až v poslední minutě zápasu. Páté vítězství v řadě znamená upevnění vedoucího postavení Votic.