Středa 14.8.2024

Přípravka - Načeradec - Votice - 20091108
Bystřice - Kondrac

Žáci starší: SK MARILA Votice - Slavoj Čerčany [24.10.2009]

Datum: Pondělí 26.10.2009 10:42 - aktualizováno: Úterý 27.10.2009 08:38Zobrazeno: 1442x
0:3 (0:1)

Domácí hráči podali nejlepší výkon sezóny,když proti favorizovanému soupeři měli v první půli dvě vyložené šance,ale v obou případech trefili hostujícího brankáře.Přesto šli do vedení hosté - po individuální akci využili otevřeného středu hřiště. Před druhým poločasem předvedl hostující trenér Rublič nevídanou taktiku, kdy se rozhodl pro hromadnou konfrontaci, kterou odůvodnil tím , že prý hrajeme dobře. Nakonec i toto zřejmě pomohlo k vítězství hostí, kteří byli druhý poločas lepší, ale naši kluci tuto podivnou taktiku probírali a nevěřili tomu, že když se snaží vydat ze sebe maximum, tak je někdo podezřívá z toho, že podvádějí.