dorost - Lety
Bohemians Praha

Žáci starší: SK MARILA Votice - SK Slaný [26.4.2008]

Datum: Sobota 26.4.2008 22:19 - aktualizováno: Čtvrtek 1.5.2008 23:17Zobrazeno: 1459x
0:3 (0:1)

Skoro již tradičně se domácí v úvodu zápasu dopustili hrubé chyby v obranné činnosti a „darovali" již v 5. minutě hostům vedoucí gól. Zbraně však nesložili a následně hru vyrovnali. Branku soupeře však ohrožovali spíše střelami z dálky, v pokutovém území byli bezzubí. Po přestávce hned ve 37. minutě zvýšili hosté po nádherné střele z volného přímého kopu na 0:2 a po čtvrthodině přidali ještě třetí gól. Ve zbývajícím čase se již Votičtí nezmohli na výraznější odpor a hosté  v pohodě a s jistotou dotáhli zápas do vítězného konce.