Petrovice dorost - Votice
Kunice
Kunice

Žáci starší: SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk [24.5.2008]

Datum: Čtvrtek 29.5.2008 10:56 - aktualizováno: Čtvrtek 29.5.2008 21:31Zobrazeno: 1421x
0:2 (0:0)

V první půli hráli domácí s vedoucím týmem tabulky překvapivě vyrovnanou partii. Technickou a kombinační hru Nymburka eliminovali zodpovědnou obrannou činností a nebezpečnými brejky. Po přestávce hosty nastartovala branka hned ve 36. minutě a pak několik dalších minut nepustili Votické prakticky na vlastní polovinu. Přišla však 50. minuta a domácí Říha po sólovém průniku stál tváří v tvář nymburskému brankáři, ale nedal. O výsledku nebylo stále rozhodnuto, domácí hráli v obraně stále koncentrovaně a několikrát je podržel výborný brankář Dvořák. Teprve v poslední minutě zpečetili hosté své vítězství v poměru 0:2.