dorost - Sedlčany
žáci starší - U.Janovice

Žáci starší: SK MARILA Votice - SK Kladno B [10.5.2008]

Datum: Neděle 11.5.2008 10:54 - aktualizováno: Čtvrtek 15.5.2008 09:10Zobrazeno: 1522x
0:5 (0:2)

Než se domácí rozkoukali, inkasovali již ve 3. minutě gól po rohovém kopu. Teprve potom se začali lépe pohybovat a kombinovat a ohrožovali branku hostů zejména po volných přímých kopech. Ve 20. minutě se však dopustili chyby v obranné činnosti při rozehraném volném přímém kopu Kladna a bylo to 0:2. Ve druhé půli již ovládli hru pohybliví a technicky a kombinačně vyspělí hosté a nastříleli domácím ještě další tři góly.