Bzová ve Voticích
Tábor v Drachkově

Žáci starší: SK MARILA Votice - FK Slovan Lysá n.Labem [29.3.2008]

Datum: Sobota 29.3.2008 19:20 - aktualizováno: Středa 2.4.2008 23:18Zobrazeno: 1515x
0:2 (0:1)

Již v 1. minutě se rozvlnila síť domácí branky, když po nedůrazném odkopu z vlastní šestnáctky umožnili domácí hostům skórovat. Pak se však celý první poločas hrál vyrovnaný rychlý fotbal s brankovými příležitostmi na obou stranách. Zvláště ta votická v 15. minutě přímo volala po gólu. Bez brankového vyjádření zůstala i šance hostů ve 33. minutě. Ve druhé půli si za podpory větru hosté vytvořili územní převahu, ale votická obrana odolávala až do 65. minuty, kdy podruhé inkasovala a o výsledku bylo rozhodnuto.