Čížová - Votice
Votice - Koloveč

Žáci starší: SK MARILA Votice - FK Říčany [30.11.2008]

Datum: Pondělí 1.12.2008 19:51 - aktualizováno: Úterý 9.12.2008 20:50Zobrazeno: 1597x
2:2 (0:1)

Začátek utkání patřil hostům, kteří měli územní převahu, ale pozorně bránící hráči Votic je nepustili do žádné šance. Přesto se ujali vedení nepovedenou, ale šťastnou hlavičkou, která přeletěla špatně postaveného brankáře Zimmermanna.
Druhý poločas začali domácí aktivněji se snahou zrychlit přechod středem hřiště, což se povedlo, když po dvou rychlých protiútocích se během deseti minut podařilo Bauerem otočit na 2:1. Definitivně mohl Říčany zlomit stejný hráč, ale sólo zakončil nepřesně. V závěru hosté zvýšili aktivitu a pět minut před koncem se jim podařilo zaslouženě vyrovnat.