Dorost mladší - FK Kolín
Regions Cup Votice

Žáci starší: SK MARILA Votice - FK Kolín B [23.5.2009]

Datum: Neděle 24.5.2009 22:15 - aktualizováno: Neděle 24.5.2009 22:30Zobrazeno: 1696x
6:1 (3:1)

Do sestavy domácích před utkáním zasáhla onemocnění pěti hráčů a tak nastoupili k utkání pouze v deseti hráčích.Taktika k utkání byla jednoznačná –maximální nasazení a bojovnost a snažit se využít rychlosti jediného útočníka Bauera k rychlým brejkům.První branku vstřelili votičtí hned ve druhé minutě  po brejku Bauerem, v 21 minutě už domácí vedli 3:0 a všechny branky vstřelil rychlonohý a důrazný Honza Bauer.Domácí už konec poločasu dohrávali pod tlakem,ale pozorně v obraně,kde vyrobili jedinou chybu, ze které soupeř snížil na poločasových 3:1.

Druhý poločas začali aktivnější hosté,ale pozorně bránící domácí je nepustili do žádné  šance.Definitívní rozhodnutí utkání přišlo ve 12 min.,kdy nejlepšího hráče na hřišti Bauera  fauloval ze zadu v pok.území  kolínský obránce ,následovala červená karta a pok.kop,který bezpečně proměnil Boukal 4:1.Po zbytek utkání byli domácí pány na hřišti a odevzdanému soupeři přidali na cestu ještě dvě branky Bauer 5:1 a Váňa 6:1