Milan Jonszta

Žáci starší: SK MARILA Votice - FK Kavalier Sázava [30.8.2008]

Datum: Středa 3.9.2008 05:17Zobrazeno: 1252x
1:2 (1:2)

Prvních 15´se hrál opatrný fotbal bez šancí.První branka padla z první střely na branku v 16´,kdy se zpoza vápna trefil domácí hráč Bauer 1:0.Po vstřelené brance hosté jako by se probudili začali lépe kombinovat vytvořili si převahu ze které se jim podařilo dvakrát překonat domácího brankáře.Převaha hostujícího mužstva pokračovala i v prvních deseti minutách druhé půle,ale již bez šancí. Domácí hrozili zejména rychlými brejky,ale bez gólového efektu.V posledních 25´převzali iniciativu domácí zlepšili pohyb a začali častěji ohrožovat hostujícího brankáře.Pět minut před koncem utkání promarnili domácí tutovku ,kterou měl domácí hráč Dvořák M.,který běžel zcela sám na sázavského brankáře,ale ten jej vychytal a tak si hosté připsali vítězství .