Přípravka - Načeradec - Votice - 20091108

Žáci starší: SK Malešov - SK MARILA Votice [28.10.2006]

Datum: Pondělí 30.10.2006 18:35Zobrazeno: 1727x
1:2 (0:0)

V první půli se hrál bojovný a pohledný fotbal s mírnou převahou hostů, kteří však celých 35 minut nenalezli účinný recept na zdolání malešovské obrany. Votice podcenily vstup do druhého poločasu a po chybě v obranné činnosti ve 40.minutě inkasovaly. Potom výrazně zvýšily důraz a zpřesnily hru, ale góly se stále nedostavovaly. Domácí zodpovědně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky. O výsledku rozhodly tři minuty v rozpětí 60.-62.minuty, kdy nejdříve Říha dorazil do branky centr Otradovce a potom Hrdlovič nádherným "volejem" z 20 m rozhodli o perném vítězství lídra soutěže v poměru 1:2!