dorost - Králův Dvůr
B - Sedlčany

Žáci starší: Mnichovohradišťský SK - SK MARILA Votice [19.4.2008]

Datum: Pátek 25.4.2008 22:01 - aktualizováno: Pátek 25.4.2008 22:32Zobrazeno: 1460x
4:1 (2:0)

O výsledku prvního poločasu rozhodla první a poslední minuta, kdy hosté svou nekoncentrovaností přímo nabídli domácím dva góly. Mezitím se hrálo za územní převahy Mnichova Hradiště, ale votická obrana v čele s výborným brankářem Dvořákem útočné pokusy domácích odvracela. V úvodu druhé půle dosáhli Mnichovohradečtí dalších dvou branek, ale hosté vzápětí snížili Říhou na 4:1. Tato branka zvedla jejich sebevědomí, nasazení a útočnou činnost. Ve zbytku utkání byli domácím vyrovnaným soupeřem a neumožnili jim již dále skórovat.