dorost - Teplýšovice
Dorost mladší - Nymburk

Žáci mladší: SK MARILA Votice - FK Slovan Lysá n.Labem [29.3.2008]

Datum: Sobota 29.3.2008 19:21 - aktualizováno: Středa 2.4.2008 23:11Zobrazeno: 1359x
1:0 (0:0)

V prvních dvaceti minutách se hrál vyrovnaný fotbal převážně mezi oběma šestnáctkami. V závěru se techničtější hosté dostali několikrát před branku domácích, ale ti udrželi čisté konto. Druhý poločas začali lépe Votičtí. Ve 35. minutě přehodil Rezek hostujícího brankáře a bylo to 1:0. Obě mužstva pak předváděla bojový a pohledný fotbal s dramatickými situacemi před oběma brankami. Votičtí těsné vedení udrželi a tři body si za svou bojovnost, nasazení i fotbalové kvality zasloužili.