MARILA-Benešov

Žáci mladší: Polaban Nymburk - SK MARILA Votice [13.10.2007]

Datum: Úterý 16.10.2007 10:06Zobrazeno: 1335x
5:0 (1:0)

zFyzicky vyspělejší domácí si v první půli vypracovali mírnou územní převahu, kterou vyjádřili gólem v 15. minutě. Útočná snaha Votic končila většinou v pokutovém území.  Změnu přineslo až posledních deset minut prvního poločasu, kdy se hosté trvaleji usadili před brankou Nymburka, ale vyrovnání to nepřineslo. Po změně stran hned v první minutě zvýšili domácí na 2:0, a když o šest minut později přidali třetí gól, bylo o výsledku rozhodnuto. Následná snaha hostů o zkorigování skóre již vyšla naprázdno, i když příležitosti k tomu byly. Naopak Nymburští připojili v závěru ještě další dvě branky a rozhodli tak o svém až nezaslouženě vysokém vítězství 5:0