MARILA
MARILA
Bína František - 1983

Žáci 2x prohra

Datum: Čtvrtek 15.9.2011 16:49 - aktualizováno: Čtvrtek 15.9.2011 16:50Zobrazeno: 1269x

Český Brod – Votice 6:0 (3:0)

V 8.min. jsme měli vystřídány 2 hráče, ve 25.min. už 4 a ve 40.min. 6 hráčů.V té chvíli tvořili polovinu kádru hráči ročníku 2000, kteří byli o dvě hlavy menší než soupeř. Proto jsme ani neměli nárok ohrozit soupeřovu branku. Drobná zranění nám znemožnila hrát hru, kterou jsme předvedli v přípravě proti Vlašimi.

Votice: Málek-Holub,Molčík,Staněk,Doubravová-Budil,Baťha,Opplt, Slavík-Lukeš,Molčík O.(Kramný,Kořínek,Vyhnal Kalvoda,Míka,Hořínek)

Votice – Sedlčany 1:1 (1:1)

Utkání jsme začali aktivně a v 10.min. šli Lukešem do vedení. Ve 25. min neproměnil Budil penaltu a to byl začátek špatného konce. Soupeř těsně pře poločasem vyrovnal. Druhý poločas jsme začali opět náporem, jenže jsme neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Hosté vystřelili čtyřikrát na naši branku a dali tři góly.To myslím mluví za vše.

Votice: Málek-Holub,Molčík,Staněk,Doubravová-Slavík,Baťha,Opplt,  Čáp-Budil,Lukeš(Kramný)