Loděnice - Votice
Sedlec-Pr  -  Votice dorost
Sedlec-Pr - Votice dorost

Výběr Votic a stará garda Sparty

Datum: Středa 8.9.2010 15:35 - aktualizováno: Středa 8.9.2010 15:41Zobrazeno: 1329x

Votický výběr porazil starou gardu Sparty Praha

Votice - Po zápase Ondrášovka cupu, ve kterém zvítězil mistr fotbalové ligy Sparta Praha po nevýrazném výkonu nad divizní Marilou Votice 1:0, nastoupili na hřiště, při oslavách 90. let votické kopané, dva týmy – Votický výběr a Stará garda Sparty Praha.

Autor: Pavel Šimáček

Avizovaný Pavel Nedvěd, stejně ani Patrik Berger nedorazili, domácím chyběl z bývalých ligových hráčů, kteří ve Voticích působili Pavel Kuka, který hrál mistrovský zápas za Psáry.

Hrál se kombinační fotbal dvakrát 35 minut, ve kterém nakonec domácí výběr zvítězil 5:3, po poločase 2:1. Zápas přinesl řadu pěkných akcí, výborných zákroků, hlavně votických brankářů Miroslava Berana a Michal Soukupa, kteří měli také dobře postaveny brankové tyče. Největší lahůdku divákům přichystal Zdeněk Svoboda, hrající za domácí, který z poloviny hřiště přeloboval vyběhnuvšího brankáře Poštulku.

Dvě branky na votické straně vstřelil Šimáček, po jedné přidali Novák, Zdeněk Svoboda a Hájek , za Spartu skóroval dvakrát Baránek a jednou Lokvenc.

Za votický výběr, koučovaný Miloslavem Kohoutkem nastoupili: Miroslav Beran, Michal Soukup, Michal Horňák, Zdeněk Svoboda, Vlastimil Svoboda, Miroslav Beránek, Roman Veselý, Milan Šedivý, Miroslav Karda, Radek Baťha, Pavel Novák, Tomáš Hájek, Pavel Šimáček, Martin Brejla, Luděk Budil, Martin Kratochvíl a Jaroslav Kuneš.

Za Spartu Praha vyběhli na trávník: Tomáš Poštulka, Jiří Němec, Ivan Čabala, Martin Frýdek, Josef Pešice, Vratislav Lokvenc, Miroslav Baránek, Jan Berger, Julius Bielik, Josef Němec, Luděk Stracený, Horst Siegl, Ivan Hašek a Béda Vrabec.