soupiska A 1964

Votice v semifinále!

Datum: Pátek 9.5.2014 17:50Zobrazeno: 1307x

Votice postoupily do semifinále

Votice - Ve čtvrtfinále Středočeského fotbalového poháru si Votice poradily se čtvrtým týmem krajského přeboru z Dobříše a postoupily do semifinále.

VOTICE - DOBŘÍŠ 4:2

Již do přestávky rozhodli domácí o svém postupu. Do vedení šli sice brzy hosté Karasem po úniku, ale následně přišla votická smršť. Viskup po přiklepnutí Štorka, Němeček po trestném kopu Čupra a hlavičce Budila, opět Němeček po kolmici Štorka a sóle a Budil po kombinaci, zvýšili na 4:1.

Po přestávce se ze šancí na obou stranách již trefil jen hostující Maryška po dlouhém pasu a úniku.

Branky: 8. Viskup, 19. a 33. Němeček, 37. M. Budil - 3. Karas, 82. Maryška. Rozhodčí: Zuskin. Bez karet. Poločas: 4:1.

Votice: Tůma - Šlejmar (46. Dušátko), M. Budil, Čupr, Bareš - Kolář - Říha, Podhorský, Viskup (58. Slunečko) - Němeček, Štork (71. Kramný).

Autor: Pavel Šimáček