Vlašim - Votice
rezerva - Vrch. Janovice

Votice - Štěchovice

Datum: Sobota 22.1.2011 18:53 - aktualizováno: Neděle 23.1.2011 14:23Zobrazeno: 1819x

Marila porazila Štěchovice

Votice/ V úvodním přípravném utkání porazila divizní Marila Votice ambiciózního nováčka krajského přeboru Štěchovice rozdílem dvou branek, o které se podělili Polodna a Veselý. Domácí nastoupili s několika novými tvářemi, které by se mohli v jarních bojích objevit ve votickém drezu.

Marila Votice - Štěchovice  2:0

Domácí měli po celé utkání převahu, kterou však brankově nevyjádřili. Až v závěru poločasu nejprve Veselý zacinkal na tyči a o minutu později po rohovém kopu usměrnil Lizákovu střelu do sítě Polodna - 1:0. Do druhého poločasu udělal domácí trenér několik změn. Vzruch přinesla 65. minuta, kdy Čupr orazítkoval z trestného kopu břevno štěchovické brány. V 72. minutě našel Lizák kolmicí Veselého a ten k tyči zvýšil na 2:0. O minutu později se nepovedl lob přes hostujícího gólmana. V závěru utkání po kombinaci Lizák Polodna, druhý jmenovaný překopl v dobré pozici branku.

"Byl to náš první přípravný zápas. Minulý víkend jsme jen trénovali, absolvovali jsme dvě tréninkové jednotky. V tomto zápase jsme nastoupili se všemi novými tvářemi, které se objevili v našem kádru. Do zápasu jsme šli pouze se čtrnácti lidmi, protože někteří hráči onemocněli. Utkání splnilo očekávání, těch branek mohlo padnout víc, naše mužstvo bylo daleko fotbalovější než Štěchovice. Nás však více zajímalo, jak se ukážou noví kluci po té zátěži, kterou jsme do teď absolvovali. Zkoušíme brankáře Tučka z pražské Viktorky, Polodnu z Bohemky, mladíčka Klimeše z rezervy Slavie, Petra Veselého z Příbrami a Čupra, který prošel několika ligovými kluby," uvedl po utkání votický lodivod Ivan Pihávek.

Branky: 38. Polodna, 72. Veselý. Poločas: 1:0. Marila Votice: Tuček (46. Novák) - Budil (65. Říha), Lukeš, Faitl (46. Řehák), Čupr - Viskup (46. Bareš), Polodna, Klimeš, Horváth - Lizák, Veselý.

Rozhodčí: Velebil- Hocek,Mázek