Milín - dorost

První prohra na turnaji

Datum: Pondělí 18.2.2008 22:51 - aktualizováno: Pondělí 18.2.2008 23:10Zobrazeno: 1400x
První prohra v turnaji s domácím týmem, účastníkem pražského přeboru

Čechie Uhříněves - SK MARILA Votice 1:0 (0:0)

Kdo na zápas nedorazil, nelitoval. Domácí hráli se zataženou obranou a Votice bez tvůrce hry Zdeňka Svobody dopředu nic nevymyslely. O výhře domácích nakonec rozhodla úvodní minuta druhého poločasu, kdy se po rozehrání z poloviny hřiště dostali domácí do přečíslení tři na dva, které zakončili jedinou brankou utkání. Hostující hráči byli zbytečně nervózní, hádali se i s rozhodčím a inkasovali žluté karty. To nahrávalo do karet Uhříněvsi, která tak dokráčela k "překvapivému" vítězství.

"Zápas se nám nepovedl a kluci mě hrozně zklamali. Scházela nám finální přihrávka a nasazení. Když už jsme udělali pěknou akci, kterých ale bylo málo, tak nám scházela finální přihrávka nebo dobré zpracování . Domácí hráli zezadu a my jsme se nemohli prosadit. Kluky jsem nepoznával. Dělali věci, nad kterými jsem někdy žasnul. Soupeře jsme snad nepodcenili, když je pátý v pražském přeboru. Nikdo se však neporazí sám a díky nekoncentrovanosti na začátku druhé půle jsme dostali gÓl. Můžeme prohrát i s papírově slabším mužstvem, ale ne po takovémto výkonu. Kluci byli podráždění a nechali se se rozhodit výroky rozhodčího. Tak jsem jim řekl, ať si to srovnají v hlavě a ve středu proti Bohemce chci vidět lepší výkon," zhodnotil zápas nespokojený trenér Votic Ivan Čabala.

Votice: Soukup - M.Budil, Gazmend, Málek, Holek - Novák, Slabý (49.Neuberg), Filinger, Bareš - Daniel (68.Kolář), Batrolšic.