Poříčí - Čerčany
Policejní pohár

Přípravka: SK MARILA Votice - Sokol Mezno [3.6.2007]

Datum: Středa 6.6.2007 15:53 - aktualizováno: Neděle 10.6.2007 23:14Zobrazeno: 1400x
4:3 (2:1)

Utkání zajímavé svým průběhem pro diváka. Po delší době slušný výkon po celý zápas byl

odměněn vítězstvím. Po vyhraném prvém poločase 2:1 se mužstvo opět dopustilo chyby na

začátku druhého poločasu, která přinesla soupeři srovnání skore na 2:2. Naši hráči tentokrát

nerezignovali a zvýšili na 4:2. Soupeř před koncem snížil na rozdíl jediného gólu a tím zdra

matizoval závěr utkání.Proti třetímu mužstvu tabulky podali naši hráči dobrý výkon a doká

zali, že lze při troše štěstí či méně smůly hrát vyrovnané či vítězné zápasy s dobrými soupeři