Budenín - Louňovice
Marila - Klatovy

Příprava A: Sp.Příbram - SK MARILA 1-7 (0-2)

Datum: Neděle 29.1.2012 17:18 - aktualizováno: Neděle 29.1.2012 17:20Zobrazeno: 1578x
Tři střelci Votic se postarali o sedm branek
Příbram – Fotbalisté divizní MARILY Votice odehráli na umělé trávě účastníka I. A třídy Spartaku Příbram, první přípravné utkání v zimní přípravě, při kterém si s chutí zastříleli.

Autor: Pavel Šimáček
SPARTAK PŘÍBRAM – VOTICE 1:7
O sedm branek Votic se postarali tři střelci. Polodna vsítil čistý hattrick, když dvakrát hlavičkoval přesně po standardních situacích zahrávaných Veselým a jednou doklepl míč do sítě po centru Čupra).
Dvakrát se prosadili nováček ve votickém dresu právě ze Spartaku Příbram Ondřej Matějka (střelou pod břevno a po úniku Bareše) a stejný počin se podařil i Töremu (po chybě domácí obrany a po přihrávce Waltera).
Domácí Spartak zkorigoval stav za stavu 0:6, když se po dlouhém nákopu prosadil křížnou střelou Lagron.
Trenér Votic Ivan Pihávek zápas ani nechtěl moc hodnotit. „Poprvé jsme se dostali v přípravě na velké hřiště a zápas byl pro nás zpestřením. Nastoupil proti nám slušný soupeř z I. A třídy a v první půli měl zápas svojí kvalitu. Ve druhém poločase domácí odešli kondičně a my jsme získávali převahu díky kondiční síle. Hodně míčů jsme vybojovali a soupeř nebyl schopen chytat naše náběhy, vytvářeli jsme si šance, po kterých logicky přišly góly.“
Branky: 68. Lagron – 49., 55. a 60. Polodna, 31. a 63. Matějka, 40. a 82. Töre. Poločas: 0:2.
Votice: Novák – Viskup, Kocourek, Čupr, Bareš – Matějka (65. Töre), Veselý, Polodna, Walter – Haas, Töre (46. Říha).