Dorost starší - Nymburk
Memoriál J.Chudlářského

příprava A: FK Pelhřimov 2-2 (1-0)

Datum: Neděle 5.2.2012 08:03 - aktualizováno: Pondělí 6.2.2012 17:36Zobrazeno: 1706x
Töre angličanem v závěru srovnal skóre
Votice – Fotbalisté divizní Marily Votice odehráli na své umělé trávě druhý přípravný zápase. Po výhře nad Spartakem Příbram 7:1 remizovali s Pelhřimovem, který hraje moravskou divizní skupinu, když v závěru srovnával Töre.

Autor: Pavel Šimáček
VOTICE – PELHŘIMOV 2:2
V prvním poločase se za mrazivého počasí lépe na hřišti pohybovali domácí a šli také brzy do vedení. Po čtvrthodině hry zacentroval Bareš, Haas míč sklepl na Polodnu, který napálil míč k tyči – 1:0.
Domácí pokračovali v aktivní hře, ale Matějka po přihrávce orazítkoval břevno pelhřimovské branky, stejně dopadla hlavička Waltera vyražená brankářem po centru Töreho.
Po přestávce začali lépe hosté. Nejprve v 50. minutě vyrovnali, když hlavička po trestném kopu skončila na břevně, ale dorážka již v síti. O chvíli později Pelhřimovští stav otočili, když se trefil obránce Votic Bareš po centru do vlastní sítě.
Votičtí ale nechtěli ani v přípravném zápase prohrát, přidali na tempu a samotném závěru vyrovnali, když Töre po kombinaci rozvlnil „angličanem“ síť.
Branky Votic: 15. Polodna, 89. Töre. Poločas: 1:0.
Votice: Novák – Viskup, Kocourek, Čupr, Bareš – Matějka, Veselý, Polodna, Walter (31. Říha) – Haas, Töre.