Prachatice
Votice - Štěchovice

Pelhřimov ve Voticích prohrál

Datum: Čtvrtek 29.7.2010 14:09Zobrazeno: 1198x
Votice pokračovaly ve vítězné šňůřeDivizní MARILA Votice přivítala v přípravném zápase na novou sezonu Spartak Pelhřimov (divize D) a opět dokázala zvítězit. Autor: Pavel Šimáček MARILA Votice – Pelhřimov 2:1V prvním poločase se hrála vyrovnaná kopaná. Hosté po čtvrthodině zahrozili střelou, kterou brankář Novák vyrazil, stejně se vedlo na druhé straně Knoblochovi po přihrávce Horvátha. Ve 20. minutě již únik hostům vyšel, když centr zakončoval útočník do prázdné branky – 0:1. Domácí branky nakopla, zvýšili aktivitu, střelu Houšky po centru Lizáka gólman vyrazil, po přihrávce M. Budila se uvolnil Knobloch, ale gólovou radost mu zhatila tyč. Ve 43. minutě se již Votičtí radovali. Po rohu Knoblocha gólman hostů střelu vyrazil, ale na dorážku M. Budila již nestačil. O přestávce vystřídal trenér Pihávek pět hráčů, přesto domácí pokračovali v aktivitě. V 52. minutě nastal kuriozní situace. Po chybě pelhřimovské obrany napálil Pohorský míč do tyče, odražený míč poslali domácí opět před branku a Knobloch orazítkoval opět konstrukci branky. O chvíli později již Knobloch po přihrávce Pohorského předvedl proti gólmanovi hokejový blafák a uklidil míč do sítě – 2:1. Ve zbytku zápasu si obě mužstva vypracovala šance, ale Bareš po přihrávce Lizáka a Pohorský po centru Bareše pálil do brankáře a hlavička Bareše po centru Knoblocha skončila vedle. Na druhé straně skončil lob hostujícího hráče a rychlý protiútok vedle domácí branky. „Soupeř šel do vedení po naší chybě v obraně. Postupem času jsme převzali iniciativu, vytvořili si šance a dvakrát se gólově z brejků prosadili. takže si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě,“ zhodnotil utkání trenér Votic Ivan Pihávek a poznamenal: „V zápase dostali šanci kluci, kteří nehráli v poháru a jsou méně vytížení. Snažili jsme se rozložit síly mužstva do obou poločasů, což se povedlo. Soupeř byl kvalitní a ukázal, že moravská divize D není špatná. Utkání splnilo účel a hráči mě výkony potěšili.“Branky Votic: 43. M. Budil, 56. Knobloch. Poločas: 1:1.MARILA Votice: Novák (46. Mašín) – Řehák, Janů, Kopřiva, M. Budil – Houška (46. Viskup), Subič (46. Faitl), Knobloch, Walter (46. Bareš) – Lizák, Horváth (46. Pohorský).