Regions Cup Votice
Votice - Struhařov

Muži B: Sokol Zdislavice - SK MARILA Votice [5.4.2009]

Datum: Čtvrtek 9.4.2009 00:11 - aktualizováno: Čtvrtek 9.4.2009 00:15Zobrazeno: 1289x
1:2 (0:0)

V prvním poločase se hrál rychlý fotbal (divákům musel líbit), s několika šancemi na obou stranách ale bez branek. První gól padl ve 48. minutě, když se po odraženém míči ke střele z dobrých třiceti metrů dostal Pecháček a bombou trefil horní roh branky. Pak ale hosté během dvou minut otočili zápas na svoji stranu Dohnalem hlavičkou po rohu a tečovanou střelou zpoza šestnáctky. Domácí vyvinuli v závěru tlak, ale vyrovnat se jim nepodařilo.