Regions Cup Votice

Muži B: Sokol Teplýšovice - SK MARILA Votice [3.5.2009]

Datum: Středa 6.5.2009 18:26Zobrazeno: 1184x
2:0 (1:0)

Domácí začali proti lídrovi tabulky zostra. Ve 3. minutě našel Ottl ve vápně Mládka, jeho střelu ještě hosté zblokovali, ale Micku již nestačili – 1:0. Votice rychlý gól trochu zmrazil, ale postupně hru vyrovnaly, začaly se dostávat do šancí, které vyřešil brankář Hájek. Ve 30. minutě ale podběhl centr, jenže Kolář hlavičkoval do tyče. Ve druhém poločase měli hosté územní převahu, přesto se radovali domácí. V 66. minutě Mládek přihrál Neradovi do běhu, a ten zvýšil na 2:0. V 70. minutě jinak dobře hrající obrana domácích chybovala v rozehrávce před vápnem a hosté nastřelili druhou tyč. V závěru si již béčko Teplýšovic výhru uhájilo a sesadilo votickou rezervu z první příčky.