Domažlice doma

Muži B: Sokol Sedlec-Prčice - SK MARILA Votice [16.5.2009]

Datum: Čtvrtek 21.5.2009 23:10Zobrazeno: 1215x
3:0 (2:0)

Ve šlágru kola mužstev z čela tabulky byli produktivnější domácí a hosté by asi nedali gól ani do půlnoci. První příležitost měli domácí. Bouška vysunul M. Davídka, který přesprintoval obránce, předložil míč T. Pištěkovi, ten však sám před gólmanem branku přestřelil. Poté převzali otěže utkání hosté, kteří lépe kombinovali. Ovšem pohledné akce nedokázali gólově zúročit a jen nastřelili tyč. To domácí byli úspěšnější v zakončení. Dělovku M. Davídka ještě Soukup vyrazil na břevno, ale na dorážku T. Pištěka již byl krátký – 1:0. Votičtí sice měli více míč na kopačkách, ale v zakončení byli jaloví, buď čaroval brankář Ryšavý, trefili konstrukce branky nebo jim vykopl míč Hedvik na brankové čáře. Zmar hostující hry nastal ve 30. minutě, když se po chybě obrany zmocnil míče L. Pištěk, obhodil si posledního obránce a mazácky obstřelil Soukupa – 2:0. Do poločasu se mohl stav změnit na obou stranách. Štěstí ale neměl votický Hájek, ani domácí Bouška. Po přestávce již Votičtí nehráli tak aktivně a domácí se dostávali do svých tradičních brejků. Mohli i zvýšit vedení, ale to by nesměl mít kanonýr Michal Davídek lepidlo na kopačkách. Nejprve po nádherné kombinaci na jeden dotek s Márou přestřelil, poté míč po rohu Máry poslal hlavou vedle, následně si po kolmici Bechyně obhodil gólmana, ale netrefil prázdnou branku soupeře. Když už se zdálo, že Votice domácí vytrestají za neproměněné šance, tak přeci jenom udeřil M. Davídek, když po pasu Lukáše a sóle prostřelil Soukupa – 3:0. V závěru otevřeli hru i Votičtí, kteří nastřelili dvakrát břevno z trestných kopů a nemohoucnost v zakončení dokonali neproměněnou penaltou Hájka.