Hokej Votice

Muži B: Sokol Pravonín - SK MARILA Votice [30.5.2010]

Datum: Čtvrtek 3.6.2010 09:43Zobrazeno: 1256x
3:8 (1:4)

Pravonínští dostali názornou lekci z fotbalové výuky od druhého celku tabulky. Ve všech herních činnostech zaostávali za Voticemi a navíc jim v prvním poločase chybělo i patřičné nasazení. Hosté byli neustále v pohybu a po pohledných kombinacích gólově zakončovali svoje akce. Nikdo z diváků se nedivil poločasovému výsledku 1:4. Domácí se ve druhé části hry zlepšili a zatlačili soupeře do obrany. Zvýšili podstatně svojí snahu a snížili brankový rozdíl na 3:5. Jejich snahu o vyrovnání rozhodilo vyloučení Moravce po druhém napomenutí žlutou kartou. Hosté početní převahy využili a dalšími třemi góly upravili na konečných 3:8.