Heřmaničky - Budenín
Co zveřejnil Deník

Muži B: Sokol Olbramovice - SK MARILA Votice [9.10.2010]

Datum: Sobota 9.10.2010 21:25 - aktualizováno: Středa 13.10.2010 22:15Zobrazeno: 1657x
1:3 (1:1)

Do utkání vstoupily aktivněji Votice, které už od prvních minut naplňovaly roli favorita. První velkou šanci měl na svědomí Hájek po průniku a přihrávce Jonszty, ale jeho střelu Bosák na čáře famózně zneškodnil. Hájek se tak dočkal branky až o pět minut později, kdy dokonale zúročil kolmou přihrávku – 0:1. Poté už se osmělili i domácí, ale Horčička střílel z vápna těsně vedle. Ve 38. minutě mohl skóre navýšit Dohnal, ale střílel pouze do břevna. Udeřilo tedy na druhé straně. Ve 43. minutě se po pěkném přímém kopu prosadil Karda a zařídil tak nerozhodný poločas. Klíčový moment utkání přišel v 52. minutě. Brdek ve vápně fauloval Jonsztu a následně nařízenou penaltu bezpečně proměnil Hájek – 1:2. Poté už hosté svého soupeře do výraznější šance nepustili. Naopak v 65. minutě se tečovanou střelou z přímého kopu prosadil Kuneš – 1:3. Ve zbytku zápasu si už Votice dvoubrankový náskok bezpečně pohlídaly a udržely tak letošní neporazitelnost.