Vlašim-dorost
Pavel musí potrénovat, večer hraje za Marilu hokej

Muži B: Sokol Neveklov - SK MARILA Votice [19.9.2009]

Datum: Neděle 20.9.2009 15:25 - aktualizováno: Pondělí 21.9.2009 22:10Zobrazeno: 1274x
1:2 (1:0)

Domácí nastoupili proti favoritovi ze zabezpečené obrany a hosté se celý poločas nemohli prosadit, i když v poli měli od začátku herní převahu. Domácí hrozili brejky a po jednom z nich fauloval obránce hostí Vitouše a Král penaltu bezpečně proměnil. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu až do 65. minuty, kdy se nedohodl brankář Šiška s obranou a hosté vyrovnali. Otřesené domácí dorazil Daniel za dvě minuty – 1:2. Neveklovští poté hru otevřeli a hosty podržel brankář Soukup. I přes snahu domácích se skóre již nezměnilo.