dorost - Březnice
Votice - Slaný

Muži B: Sokol Maršovice - SK MARILA Votice [17.9.2006]

Datum: Pondělí 18.9.2006 23:47 - aktualizováno: Úterý 19.9.2006 07:24Zobrazeno: 1356x
1:2 (0:0)

Utkání slušné úrovně začalo z obou stran opatrně, ale především hosté se utápěli ve zbytených individuálních akcích. Po změně stran začali hrát mnohem kolektivněji a přicházely i šance. V 54.minutě našel Jonszta kapitána a  "oslavence" Šedivého a bylo to 0:1. Domácí otevřeli hru a hosté vytěžili druhou branku v 76.minutě z kopačky V.Budila. V nastveném čase viděl rozhodčí roh a domácí tak snížili na 1:2, ale to bylo vše, důležité body odvezla votická rezerva.