Muži B: Sl.Jesenice - SK MARILA Votice [2.6.2012]

Datum: Neděle 3.6.2012 09:04Zobrazeno: 1116x
6:0 (2:0)

Kratochvíl si na votickém béčku pochutnal

Jesenice – Ve fotbalové I. B třídě inkasovalo votické béčko na zeleném pažitu zachraňující se Jesenice potupných šest gólů.

Od začátku vyvinuli domácí, hrající o záchranu, tlak na branku Votic a brankář Soukup dlouho držel akcie hostů ve hře, když si poradil z trestným kopem, Táčnerem, Albou a Kratochvíl v tutovce přestřelil. A tak mohlo udeřit na druhé straně, ale Jonszta přestřelil a Štork po přihrávce Jonszty nezakončil. Ve 34. minutě již Kratochvíl prorazil hostující hráz a do poločasu Kurila zvýšil na 2:0.

Po přestávce se valil jeden útok za druhým na votickou branku a domácí z několika šancí ještě čtyřikrát rozvlnili votickou síť, když se třikrát trefil agilní Kratochvíl a jednou Alba.

34., 57., 70. a 85. Kratochvíl, 40. Kurila, 50. Elba.