MARILA - Loko Vltavín
S Týncem v Uhříněvsi

Muži B: SK MARILA Votice - Star Tupadly [8.10.2011]

Datum: Neděle 9.10.2011 09:00 - aktualizováno: Neděle 9.10.2011 09:05Zobrazeno: 1971x
6:0 (2:0)

Nováček se vyhoupl do čela

Votice – Nováček z Votic dostal v minulém kole rychtu v Sázavě, kterou chtěl ve fotbalové I. B třídě odčinit na svém hřišti proti posledním Tupadlům. A povedlo se mu to náramně, když soupeři nasázel půl tuctu branek. Střelecky se blýskl Hass, autor čtyř branek.

Autor: Petr Roubíček

Hosté začali dobře, ale po čtvrt hodině se domácí poprvé trefili a domácí si udělali z Tupadel střelnici. Kromě dvou branek nastřelili v prvním poločase ještě dvě tyče. Tupadly zahrozily až ke konci první části hry, ale gólman Soukup byl na místě.
Po změně stran přidal třetí branku Hass, čtvrtou pak Jonszta parádní trefou. Po hodině hry přišla velká chvíle Hasse. Nejprve zacinkal na tyč a poté během jedné minuty se zapsal dvakrát do listiny střelců. Domácí dál předváděli líbivý fotbal, ale skóre se už do konce utkání nezměnilo.

23. , 49., 65. a 66. Hass, 14. a 55. Jonszta.