Cola BN
Cola BN
dorost - Sedlčany

Muži B: SK MARILA Votice - Sokol Zbraslavice [17.9.2011]

Datum: Neděle 18.9.2011 10:16 - aktualizováno: Neděle 18.9.2011 10:29Zobrazeno: 1701x
4:2 (1:2)

Rezerva Marily se po úvodním šoku vzchopila a dokonala obrat

Votice – Ve čtvrtém kole fotbalové I. B třídy přivítal zatím úspěšný nováček, votické béčko, na svém hřišti Zbraslavice. Domácí chtěli rozšířit sedmibodové konto. Po dvou rychlých brankách Zbraslavic se Marile ve druhém poločase podařil výsledek obrátit /Deník P.Roubíček.

Rezerva Votic se nechala zaskočit hned v samém začátku utkání. Ve třetí minutě se hosté po rychlém brejku ujali vedení brankou Kakáčka a v 8. minutě přidal druhou branku Výborný. To byl pro domácí doslova šok. A nebýt v brance domácích Novák, který vytáhl skvělý zákrok, mohlo to být v 16. minutě pro Votice ještě horší. Marila se poprvé dostala ke střele až v 18. minutě, když Šlejmarova střela mířila k tyči. Poprvé se domácí radovali ve 27. minutě. Gólman Novák založil útok dlouhým výkopem na Homolku a ten přízemní střelou snížil na 1:2. V závěru poločasu mohl vyrovnat Jonszta, ale nemířil přesně.
Hned na začátku druhé půle běžel hráč hostí zcela sám na Nováka, ale mířil vedle. A pak už hřiště patřilo pouze domácím. V 60. minutě po krásné spolupráci Homolka – Houška, druhý jmenovaný vyrovnal. Poté na Houškův centr si naskočil Slabý, ale nezakončil. V 70. minutě se domácí dostali do vedení nekompromisní bombou Pohana. Další šance Slabého a Hájka zůstaly bez odezvy, stejně tak Šlejmarova střela nad branku a sóla Hájka a Houšky z půlky hřiště. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě Hájek z penalty za faul na Říhu.