Písek doma
Písek doma
dorost - Meteor Tábor

Muži B: SK MARILA Votice - Sokol Vrchotovy Janovice [7.10.2006]

Datum: Pondělí 9.10.2006 21:03 - aktualizováno: Úterý 10.10.2006 07:20Zobrazeno: 1417x
1:2 (1:1)

Domácí začali utkání aktivně a už v 16.minutě šli do vedení. Ve 30.minutě zahrál na rohu velkého čtverce Ledvinka rukou a Helma z trestného kopu propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. I poté byli domácí aktivnější, na soupeřovu branku šla jedna rána za druhou.

Do druhé poloviny šli domácí s vědomím, že Helma nesmí zpracovat míč, jenže po pár vteřinách právě on přiťukl míč Sochůrkovi a bylo to 1:2. Od této chvíle domácí nakopávali míče dopředu, kde je ale pohodlně sbírali zadáci soupeře. Konec zápasu se proměnil v křeč. Domácímu mužstvu zofale chybí hráč, který by dokázal proměnit alespoň zlomek šancí, které si vypracují.