žáci starší - Říčany
dorost - Březnice

Muži B: SK MARILA Votice - Sokol Trhový Štěpánov [16.10.2010]

Datum: Sobota 16.10.2010 19:14 - aktualizováno: Pondělí 18.10.2010 21:17Zobrazeno: 1759x
10:0 (3:0)

Lídr tabulky byl od začátku jednoznačně proti, od 15 minuty, deseti štěpánovským hráčům lepším mužstvem. Výsledkem poločasového náporu domácích byly tři branky sniperů Hájka a Milana Jonszty. Ve druhé půli pokračovali votičtí kanonýři v galapředstavení a výsledkem bylo dalších sedm branek. V zápase zářili Milan Jonszta, autor čtyř gólů a Tomáš Hájek střelec hattricku. Zbylé tři góly přidali Kolář, Dohnal a Voráček a hosté odjeli domů z debaklem 10:0.

Jonszta Milan 4, Hájek 3, Kolář, Dohnal, Voráček.