Sedlčany - Maršovice
Votice B - Divišov

Muži B: SK MARILA Votice - Sázava [28.4.2012]

Datum: Neděle 29.4.2012 07:45 - aktualizováno: Neděle 29.4.2012 07:50Zobrazeno: 1431x
3:1 (2:0)

Béčko Votic smetlo i Sázavu

Votice – Ve fotbalové I. B třídě si čtvrté béčko Votic pohrálo s třetí Sázavou a pokračovalo tak ve velmi dobrých jarních výkonech. Autor: Pavel Šimáček

Úvod vyšel spíše hostům, ale Svoboda po chybě Budila zamířil vedle a s Foltýnovou navštívenkou si poradil Soukup. A tak domácí z první vážnější šance udeřili, když byl kanonýr Haas na správném místě po centru Homolky. Ten se ve 33. minutě z nahrávače stal střelcem, když krásnou samostatnou akci zakončil gólem.

Po přestávce začali domácí svižněji, ale Pohana po dlouhém autu Budila vychytal Štěpánek, který si poradil i s ranou Koláře z dvaceti metrů. Sázavský gólman se ale v 65. minutě zranil a nahradil ho Danko. Domácí pokračovali v aktivní hře, akce Jonszty s Haasem a rána Šlejmara ještě gólem neskončily, ale hlavička Budila již správný cíl našla. Jediné, co mohlo domácí mrzet, že neudrželi čisté konto, protože ho brankáři Soukupovi v závěru zhatil Foltýn.