Volby 2010
Volby 2010
Poříčí - Čerčany

Muži B: SK MARILA Votice - Jawa Divišov [7.11.2009]

Datum: Neděle 8.11.2009 09:20 - aktualizováno: Pondělí 9.11.2009 17:30Zobrazeno: 1768x
9:2 (2:1)

Bojovné utkání na těžkém terénu začali lépe hosté, kteří se ujali vedení po hlavičce M. Bumbálka po rohu a nic nenasvědčovalo jejich debaklu. Domácí však odpověděli bleskově, když kombinaci Koláře s Dohnalem zakončil do prázdné branky Kuneš. Poté převzali iniciativu Votičtí a bylo jen otázkou času, kdy se ujmou vedení. To se jim povedlo po půlhodině hry Jonsztou po lobu přes brankáře Svobodu. V závěru poločasu se hosté dostali do několika brejků, ale brankář Soukup čaroval. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí Votic, které si s chutí zastřílely, když se nejvíce činil Hájek, autor hattricku. Hosté totálně odešli a inkasovali debakl.