dorost mladší - Kosmonosy

Muži B: SK MARILA votice - Jawa Divišov [6.6.2009]

Datum: Středa 10.6.2009 22:43Zobrazeno: 1397x
4:0 (1:0)

Prvních dvacet minut se hrálo vyrovnané utkání, plné nepřesností. Poté unikl Daniel a předložil míč Milanu Jonsztovi, který otevřel skóre. Druhý gól domácích přišel o pět minut později, kdy Kolář neomylně uklidil míč k tyči. Poločasový výsledek 3:0 uzavřel Hájek po akci Kuneše z Milanem Jonsztou. Po přestávce se hrálo především na polovině Divišova, ale domácí nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance. Konečný stav stanovil v poslední minutě střídající Řehák z penalty po faulu na Dohnala.