Teď zrovna bráníme

Muži B: SK MARILA Votice - Bílkovice [8.11.2008]

Datum: Úterý 11.11.2008 23:39Zobrazeno: 1331x
4:0 (2:0)

Od začátku byli favorizovaní domácí jednoznačně lepší. V 10. minutě vysunul Milan Jonszta svého bratra Martina, a ten nekompromisně zakončil – 1:0. O pět minut později našel Pohan rozběhnutého Kuneše, který předložil míč Hájkovi, a ten načal svůj střelecký koncert. Do konce poločasu si ještě domácí vytvořili několik brankových příležitostí, které zejména V. Budil trestuhodně zahazoval. Ve druhé půli Votičtí polevili a hrál se pěkný fotbal z obou stran. V závěru využil Hájek dvou brejkových situací a korunoval svůj výborný výkon hattrickem