Votice B - Sedlčany
dorost - Teplýšovice

Muži B: Olbramovice - SK MARILA Votice [5.9.2009]

Datum: Neděle 6.9.2009 20:27 - aktualizováno: Pondělí 7.9.2009 21:53Zobrazeno: 2105x
0:3 (0:2)

Největší šanci si domácí vypracovali v 10. minutě, ale po Tůmově přihrávce trefil Brejla dělovkou tyč. Hosté byli úspěšnější. V 19. minutě se po brejku odrazil míč ke Kolářovi, který jej pohodlně dorazil do prázdné brány. Votičtí se lépe pohybovali, kombinovali po celém hřišti a zaslouženě se dočkali i druhého gólu. V 28. minutě zahrával téměř z půlky Baťha trestný kop a Brdkem tečovaný míč skončil za zády překvapeného Malíka. V 35. minutě se dožadovali domácí penalty po faulu na Tůmu. Za tři minuty dostal Dohnal za zakopnutí míče zbytečnou žlutou kartu, vzápětí „zajel“ ostře do Káry a musel předčasně do sprch. Domácí měli dlouhou přesilovku, kterou ale vůbec nevyužili. Hned po přestávce si vynutili mírnou převahu, jejímž výsledkem byla pouze střela Brejly, s kterou si Soukup bez problémů poradil. Pak už rozdíl jednoho muže nebyl na hřišti vůbec znát. V 66. minutě vychytal Houšku při sóle Malík. Olbramovické trápení dokonal v 81. minutě Siegl, když proměnil penaltu za Brdkovo sestřelení Houšky.