Králův Dvůr

Muži B: Jiskra Struhařov - SK MARILA Votice [3.4.2010]

Datum: Čtvrtek 8.4.2010 11:02Zobrazeno: 1391x
1:3 (1:2)

V prvním poločase průměrného utkání se hosté po hrubých chybách domácí obrany dostali do dvoubrankového vedení. První branku si ve 23. minutě vstřelili sami, když stoper Zdeněk Pessr překonal vlastního brankáře a bratra Pavla. Druhý gól vstřelil o pět minut později Hájek. Poté domácí Sysel nastřelil břevno a v 34. minutě snížil Veselý na 1:2. Během prvního poločasu přišli domácí o dva důležité hráče, pro zranění museli vystřídat Michal Kaňka a Sysel. Po přestávce se hrálo bez šancí, hosté si hlídali jednobrankový náskok a domácí se nedokázali prosadit. Poslední slovo měli opět hosté, Jonszta v 75. minutě pěknou střelou z hranice šestnáctky do „šibenice“ stanovil konečnou podobu výsledku. /BND-Pavel Šimáček