dorst - Petrovice
Regions Cup Votice

Muži B: Jawa Divišov - SK MARILA Votice [25.9.2010]

Datum: Pondělí 27.9.2010 07:07 - aktualizováno: Úterý 28.9.2010 17:25Zobrazeno: 1515x
1:2 (1:2)

V první půli diváci viděli velmi rychlý a technický fotbal. Domácí začali náporem, hlavně Macháček byl k neudržení, nejprve jeho ránu vyrazil Soukup s námahou na roh, posléze nastřelil tyč a nakonec netrefil z malého vápna branku. A tak přišel trest, když hosté po dorážce trestného kopu a následně střelou z dvaceti metrů získali dvougólové vedení. Domácí do přestávky kontrovali z trestného kopu Vondrákem – 1:2. Ve druhé půli pokračoval fotbal dobré kvality, ale již bez vyložených šancí.