dorost - Průhonice
Votice B - Jankov

Muži A: Tochovice - SK Votice [17.4.2013]

Datum: Pátek 17.5.2013 21:58 - aktualizováno: Pátek 17.5.2013 22:37Zobrazeno: 1362x
0:2 (0:1)

Votice měly správný start lídra a v 7. minutě se dostaly do vedení brankou Čupra z penalty po ruce domácího hráče. Jenže hosty branka uspokojila a Soukup se musel ohánět, aby vyrazil střely Černého a Ivaníka. Poté zase hosté rozjeli svůj stroj, ale Němeček po sóle trefil boční síť a gólman si poradil se střelou Čupra i s dorážkou Viskupa. Následně pálil domácí Chochola nad a to bylo z prvního poločasu vše.

Po přestávce se začalo trestnými kopy, Čuprův kryl gólman a domácí Ivaník pálil nad. Postupem času začali domácí otevírat zadní vrátka, ale Štork po výkopu Soukupa trefil nohy brankáře, Říha trefil břevno a dorážka Jonszty šla nad. A tak mohlo přijít vyrovnání, ale Bareš po hlavičce Ivaníka vykopl míč z brankové čáry. Kámen spadl lídrovi ze srdce až v 86. minutě, když po přihrávce Bareše pověsil míč pod břevno Viskup.