dorost mladší - Slaný
Pak se dlouho nedařilo - Žák,Račanský a Voráček v akci

Muži A: SK Votice - Zavidov [25.10.2015]

Datum: Neděle 1.11.2015 09:36 - aktualizováno: Neděle 1.11.2015 09:42Zobrazeno: 1858x
1:2 (0:1)

Votice - Ve fotbalové I. A třídě Votice doma překvapivě slehly se Zavidovem.

VOTICE – ZAVIDOV 1:2 (0:1)

V úvodu diváci moc fotbalu neviděli, jen boj. Až poté se hráči rozehřáli, ale byli to paradoxně hosté, kteří byli nebezpeční. Domácí sice první zahrozili Štorkem, následně ještě Korčák chybu votické obrany nepotrestal, ale ve 29. minutě obral Exner o míč stopera M. Budila a po sóle prostřelil Soukupa. Ani to domácí neprobudilo ze spánku, Korčáka vychytal Soukup a Štiller hlavičkoval nad. V závěru poločasu ještě došlo ke kuriózní situaci, když se zranil hlavní rozhodčí Matěj Šesták rozhodčí a nahradil ho náhradní sudí Milan Macháček.

Po změně stran se Votičtí zlepšili a ihned srovnali nádhernou střelou Čupra. Následně si vypracovali šance M. Budil i Voráček, ale do sítě míč neposlali. A tak udeřilo na druhé straně v 72. minutě, když po úniku do otevřené obrany skóroval opět Exner. V závěru si již nečekanou výhru hosté pohlídali.

„První poločas jsme prochrápali, všude byli pozdě, hráli chodící fotbal a navíc jsme po chybě Michala Budila dostali gól. Ve druhé půli jsme se trošku zmátořili vyrovnali, ale ještě nedali tři šance, abychom v obraně po brejku neobsadili hráče a soupeř toho využil. Za výkon jsme si nezasloužili vyhrát," posteskl si po utkání trenér Votic Martin Bárta.

Autor: Pavel Šimáček