Sedlčany - Maršovice
dorost - Lety

Muži A: SK Votice - Spartak Příbram [6.9.2015]

Datum: Úterý 8.9.2015 20:05 - aktualizováno: Úterý 8.9.2015 20:10Zobrazeno: 1823x
1:1 PK 5:4 (1:1)

Votice - V zápase I. A třídy fotbalistů Votic a Spartaku Příbram padly rychle dva góly, na každé straně jeden. Potom musely zápas rozhodnout pokutové kopy, ve kterýcjh byli domácí úspěšnější.

VOTICE – SPARTAK PŘÍBRAM 1:1 (1:1) PK 5:4

Kdo přišel na na votické hřiště o chvilku později, neviděl v základní hrací době góly. Domácí z rozehrávky poslali míč na Slunečka, který vyslal centr na Štorka, jenž trefil tyč, ale z dorážky se již Říha radoval. Ze šoku se hosté rychle oklepali, když bývalý hráč Votic Václav Janů, hlavičkoval po rohu ve 4. minutě do sítě – 1:1. Do konce poločasu bylo více žlutých karet než šancí. Skórem mohl pohnout jen domácí Voráček a Štork, jenž mířili mimo tyče, podobně dopadl na druhé straně Štochl.

Ve druhém poločase byly příležitosti na obou stranách, ale jak domácí Voráček a Budil, tak hostující Matějka, Vondra a Vašek neuspěli. A tak se šlo na penalty. Jediným z deseti exekutorů byl neúspěšný příbramský Štochl, jehož Tůma vychytal, proto si domácí připsali druhý bod.

Autor: Pavel Šimáček