Policejní pohár
Všenory doma

Muži A: SK Votice - SK Černolice [15.11.2014]

Datum: Středa 19.11.2014 12:33 - aktualizováno: Středa 19.11.2014 12:40Zobrazeno: 1314x
1:1 (0:0)

Kolář z penalty zachránil alespoň plichtu

Votice - V posledním podzimním kole fotbalové I. A třídy remizovaly dvanácté Votice s třetími Černolicemi.  Autor: Pavel Šimáček

Po nevýrazném začátku přišlo první vážnější ohrožení branky až ve 26. minutě, když po úniku a centru Homolky nastřelil hostujícího brankáře Viskup. V nepříliš fotbalovém poločase ještě stála za zmínku Šlejmarova střela těsně vedle.

Po přestávce se obraz hry moc nezměnil, domácí sice zvýšili tempo, ale do zakončení se dostal jen Štork, jenž hlavičkoval nad. A tak přišla první akce hostů a hned byla gólová, když v 69. minutě přelstil ofsajdovou past Šilhavý a po sóle obstřelil Tůmu - 0:1. Hosté se ale neradovali dlouho, v 74. minutě fauloval Podlešák Homolku a Kolář z penalty vyrovnal na 1:1. V závěru mohli strhnout výhru na svou stranu hosté, ale Šilhavý i Rott zamířili mimo brankové tyče.

„Zklamání. První poločas jsme prohospodařili, nebyli jsme aktivní, neběhali. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu. Bohužel z ojedinělého rychlého protiútoku, kdy jsme chybně vystavovali soupeře do ofsajdu, jsme inkasovali. Díky penaltě jsme pak vyrovnali," řekl nespokojený trenér Votic Martin Bárta.