dorost - Jankov
Votice - Hořovicko

Muži A: SK Votice - LETY [6.4.2013]

Datum: Sobota 13.4.2013 08:15 - aktualizováno: Sobota 13.4.2013 08:28Zobrazeno: 1701x
4:1 (3:1)

Do zápasu vstoupil lídr tabulky z Votic špatně, když Budil v šestnáctce fauloval a Rada míč z penalty napálil doprostřed branky, kde již ale brankář Soukup nebyl – 0:1. Inkasovaný gól, ale domácí nakopl, vytvořili si velký tlak, který do přestávky přetavili ve tři góly a u všech byl Němeček. Dvakrát se prosadil po sólech a přihrávce Pohana a po výkopu Soukupa. Třetí branku připravil pro Čupra. A to ještě po jeho asistenci trefil Bareš tyč, střely Koláře a Štorka vyrazil gólman. V závěru poločasu se řítil Kratochvíl sám na branku, ale Soukup Votice podržel.

Po přestávce již domácí vedení kontrolovali a mohli i navýšit skóre, ale Neubergovi se postavil do cesty gólman Štěpán a Budil hlavičkoval po rohu Čupra vedle. Na druhé straně si poradil Soukup s ranou Philippa a hlavička Kalivody šla těsně vedle. A tak skórem pohnul až v závěru střídající Jonszta, který si po vysunutí Viskupem poradil po sóle s brankářem Štěpánem.

19. a 27. Němeček, 30. Čupr, 84. Jonszta – 8. Rada (z PK).