Dorost - Týnec
MARILA - Litol

Muži A: SK Votice -Jílové [25.10.2014]

Datum: Neděle 26.10.2014 08:54 - aktualizováno: Neděle 26.10.2014 08:57Zobrazeno: 1197x
1:0 (1:0)

Vydřená výhra, hlásil po zápase Bárta

Votice - Ve fotbalové I. A třídě zvítězily Votice nejtěsnějším rozdílem nad Jílovým, když se o jedinou branku postaral kanonýr Marek Štork. Autor: Pavel Šimáček

Votice začaly parádně a hned z první vážnější akce v 11. minutě skórovaly. Míč po centru Bareše sklepnul Viskup ke Štorkovi, jenž z otočky rozvlnil síť. Pohříchu to byl poslední gólový moment utkání. Domácí měli nadále více ze hry, ale po centru Bareše trefil Štork hráče hostů před brankou, Viskup zakončil únik po výkopu Soukupa vedle a po rohu Čupra hlavičkoval Kolář na branku. Na druhé straně pálili Vostárek i Kačer nad branku a trestný kop Hanuše vyrazil Soukup.

Ihned po přestávce chybovala jílovská obrana, Štork vybídl Homolku ke skórování a ten trestuhodně přestřelil a střela Štorka po centru Homolky se také mezi tyče nevešla. Následně byli blízko vyrovnání hosté, ale nejprve závar domácí obrana uhasila a v 69. minutě přestřelil Hanuš branku z nařízené penalty. V závěru již Votice těsnou výhru s vypětím sil ubránily.

„Vydřené vítězství. Po rychlém vedení jsme selhali ve spoustě šancí, za což nás soupeř mohl potrestat, ale naštěstí pokutový kop nedal. A tak můžeme být rádi, že body zůstaly doma," oddechl si trenér Votic Martin Bárta.